Szukaj

Kategorie

Newsletter

Bądź zawsze dobrze poinformowany o ważnych zmianach, nowych produktach lub usługach oraz specjalnych ofertach w naszym sklepie. Zapisz się na darmowy biuletyn już teraz.

Adres email wydaje się błędny. Subskrypcja na adres {0} została anulowana.

Dane firmy

MAXOR

MAXOR

Adres

Narutowicza

05-400 Otwock

Mazowieckie

E-mail
Telefon

Kom.: 501248078

Konto bankowe

Nr konta: 88 1020 1127 0000 1502 0029 9651

Dane firmy:

NIP: 532-157-20-04

Regon: 146901023

REGULAMIN

 

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO www.maxor.eu


 

Sklep internetowy jest własnością firmy MAXOR Sylwia Hajdacka i prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet pod adresem www.maxor.eu. Działa na podstawie wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej. Nr NIP: 532-157-20-04; nr REGON: 146901023.

Poniższy regulamin określa sposób korzystania i informacje porządkowe sklepu internetowego maxor.eu.

Przed dokonaniem zakupów należy zapoznać się z poniższym regulaminem i potwierdzić to akceptacją.

 

WARUNKI OGÓLNE

1.

Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

2.

Oferowane w sklepie produkty są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3.

Wszystkie ceny podane na stronach internetowych sklepu są podawane w polskich złotych (PLN) i są cenami brutto. Cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta jest ceną wiążącą dla stron transakcji.

4.

Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy fakturę VAT.

 

WARUNKI SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ I ICH REALIZACJA

1.

Zamówienia mogą Państwo składać bezpośrednio na naszej stronie internetowej, e-mailem lub telefonicznie.

2.

Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia dostępnego na stronie www.maxor.eu w e-sklepie oraz akceptacja postanowień niniejszego regulaminu.

3.

Formularze zamówienia wypełnione nieprawidłowo nie będą realizowane.

4.

Realizacja zamówienia rozpoczyna się w chwili (dotyczy dni roboczych):
a) w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - natychmiast po złożeniu zamówienia,
b) przelewem - po zaksięgowaniu kwoty należności za zamówiony towar na rachunku bankowym Sprzedającego
c) w przypadku zamówień korzystajacych z płatności online - w chwili autoryzacji transakcji.

5.

Klient ma prawo wyboru sposobu dostawy, wypełniając odpowiednio formularz zgłoszeniowy. Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia sposobu dostawy po uprzednim skontaktowaniu się z MAXOR Sylwia Hajdacka mailowo lub telefonicznie.

6.

Koszty przesyłki pokrywa Zamawiający.

7.

Zamówiony towar będzie dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej pod adres wskazany w formularzu zamówienia.

8.

Sklep maxor.eu nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w doręczeniu przesyłek przez firmę kurierską.

9.

Klientowi przysługuje prawo do zmiany lub wycofania złożonego zamówienia w całości do momentu jego wysłania. W tym celu należy niezwłocznie skontaktować się z obsługą e-sklepu drogą mailową lub telefonicznie.

 

 DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

1.

Sklep akceptuje następujące formy płatności:

a) przedpłata:

- wpłata na konto:

MAXOR SYLWIA HAJDACKA

88 1020 1127 0000 1502 0029 9651

- płatność online poprzez Przelewy24

b) za pobraniem.

2.

Wysyłka towarów odbywa się codzienne od poniedziałku do piątku.

3.

Zamówienia złożone i opłacone do godz. 10.00 są realizowane tego samego dnia.

W szczególnych przypadkach (duża liczba zamówień, awaria systemu it.) sklep zastrzega sobie wysyłkę kolejnego dnia roboczego.

4.

Wysyłki realizowane są za pośrednictwem firm InPost i Ruch S.A.

5.

Koszty dostawy:

 

Nazwa Firmy

Waga

Cena brutto

Pobranie

Termin dostawy

Kurier InPost

Do 10kg

11,99zł

+ 4,00zł

1 - 2 dni

Paczka w Ruchu

Do 10kg

8,99zł

Nie dostępne

3 – 4 dni

 

6.

W przypadku dużych zamowień proszę o kontakt w celu ustalenia kosztów wysyłki.


 

ZWROT TOWARU

1.

 Klient ma prawo do zwrotu zamówionego towaru w ciągu 14 dni od daty zakupu, bez podania żadnej przyczyny.

2.

 Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie nam zakupionego towaru w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania wraz z kompletem dokumentów (rachunek, karta gwarancyjna i in.). Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

3.

Zwrot należności za zwrócone towary nastąpi w terminie 7 dni od daty otrzymania zwrotu na wskazane przez Zamawiającego konto bankowe. Koszty przesyłki nie są zwracane.


 

BRAK MOŻLIWOŚCI ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów:

1. o świadczenie usług, jeżeli wykonaliśmy w pełni usługę za Twoją wyraźną zgodą;

2. w której cena Towaru zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi nie sprawujemy kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;

3. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według Twojej specyfikacji lub służąca zaspokojeniu Twoich zindywidualizowanych potrzeb;

4. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;

5. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

6. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;

7. w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi nie mamy kontroli;

8. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

9. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną Twoją zgodą, przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

10. w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;

11. o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;

12. zawartej w drodze aukcji publicznej;

13. o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi;

 

REKLAMACJA

1.

 Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w sklepie w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze:

- wad fabrycznych,

- uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie transportu,

- niezgodności towaru z opisem.

2.

Kupujący ma obowiązek sprawdzenia zawartości paczki pod względem uszkodzeń w transporcie w obecności osoby doręczającej paczkę (listonosza, kuriera itp.).
a) Należy starannie sprawdzić czy paczka nie ma śladów uszkodzeń, które mogłyby wpłynąć na jej zawartość. Niektóre uszkodzenia mogą nie być widoczne - najlepiej sprawdzić zawartość paczki.
b) W przypadku stwierdzenia uszkodzeń należy spisać protokół uszkodzenia w obecności listonosza/kuriera i z jego podpisem.
c) Jeśli Kupujący przyjmie paczkę bez zastrzeżeń Sklep zazwyczaj nie ma możliwości dochodzenia roszczeń w postaci reklamacji uszkodzenia towaru podczas transportu - reklamacje oczywiście będą zgłaszane przewoźnikowi, jednak zazwyczaj są one odmowne.

 

Warunkiem pozytywnego rozpatrzenia reklamacji jest przysłanie dokumentacji (np. zdjęcia, formularza reklamacji sporządzonego w obecności kurier lub listonosza, z jego podpisem) potwierdzającej wadę przedmiotu na adres reklamacje@maxor.eu, lub pisemnie na adres Sklepu.

3.

Reklamację są rozpatrywane w ciągu 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia.

4.

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji towar zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy towar lub wymieniony zostanie uszkodzony element. Towar zostanie wysłany na koszt Sklepu.

Jeśli nie będzie możliwa wymiana Klientowi zostanie zwrócona równowartość ceny produktu.

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

1.

Zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dnia 29 sierpnia 1997 roku, zobowiązujemy się do ochrony Państwa danych osobowych.

2.

Zamawiający podając swoje dane osobowe w czasie rejestracji w sklepie maxor.eu wyraża zgodę na ich umieszczenie w bazie klientów naszego sklepu, ich przetwarzanie w celu realizacji zamówień i do prowadzenia akcji promocyjnych sklepu maxor.eu.

3.

 Zamawiający ma prawo wglądu w swoje dane, ich poprawiania lub żądania usunięcia z naszej bazy danych.

Dane te nie będą udostępniane innym firmom ani osobom trzecim.

4.

Sklep ma prawo do przetwarzania danych osobowych Klienta niezbędnych do wykonania usług świadczonych przez Sklep.

 

POZOSTAŁE INFORMACJE

1.

Spory powstałe w wyniku realizacji transakcji handlowych będę rozstrzygane w sposób polubowny.
2.

W wypadku braku możliwości osiągnięcia porozumienia w sposób polubowny, spory będą rozstrzygane przez Sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad: Oświadczam, że zobowiązuję się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.